Katalog stron

Strony informatyczne

biuro rachunkowe Kielce

Profesjonalne Biuro Rachunkowe KORYFEUSZ specjalizuje się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie ewidencji księgowych oraz rozliczeń kadr i płac. Wykonujemy usługi księgi rachunkowe oraz księgowość uproszczoną. Doradzamy w doborze najkorzystniejszej formy opodatkowania. Nasze biuro rachunkowe Skarżysko pomaga przy przygotowaniu biznes planu i wniosków o dotacje zarówno o dotacje unijne jak i z urzędu pracy. Udzielamy porad z zakresu prawa gospodarczego, podatkowego, cywilnego i prawa pracy. Potrafimy doradzić naszym klientom przy założeniu działalności gospodarczej, jaką wybrać formę opodatkowania, tak aby płacić jak najniższe podatki, jak uniknąć pułapek podatkowych i jak bezpiecznie poruszać się w naszej rzeczywistości gospodarczej. Jeśli nurtują Cię takie lub jeszcze inne trudności to zapraszamy do nas, a my stawimy czoło tym zadaniom, które nam wyznaczysz. Skorzystanie z naszej usługi pozwoli osobie prowadzącej działalność na spokojne zajęcie się biznesem. Zapraszamy do nas.

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • O nas - Kredyty i Pożyczki

  Każdy z Polaków w swoim życiu wczesniej lub później potrzebuje pożyczki lub też kredytu, oczywistością jest że najchętniej nie chcielibyśmy zaciągać pożyczek, lecz po prostu czasami zmuszają nas do tego okoliczności życiowe. Gdzie wtedy się udać po kredyt ?, do znajomych albo rodziny ?. Jak powszechnie wiadomo ludzie niezbyt chętnie pożyczają pieniążki, a więc co czynić w sytuacji kiedy jakakolwiek pożyczka będzie nam konieczna ?. Najkorzystniejszym rozwiazaniem jest udać się do dowolnego banku po pożyczkę, jednakowoż co uczynić gdy mamy nie za bardzo ciekawą historię kredytową ?. Na to także jest sposób, po prostu trzeba w takim wypadku udać się do pozabankowej instytucji kredytowej. Niewątpliwą zaletą tych instytucji jest to ,iż nie sprawdzają one naszej historii kredytowej w biurze informacji kredytowej lub innych bazach weryfikacji kredytowej, przez co weryfikacja pożyczkowa jest dużo łagodniejsza. Pozwala to na uzyskanie pożyczki nawet w sytuacji kiedy będziemy widnieć w bazach dłużników.

  data: 02.02.2014 | adres: http://kredyt-kalisz.pl | słowa kluczowe: kredyty pożyczki chwilówki konta bankowe leasing pożyczki ratalne bez BIK ubezpieczenia kalisz | czytaj więcej »

 • Jak porównać oprocentowanie kredytów

  Serdecznie zapraszamy na do odwiedzenia naszego portalu osoby rozważające najkorzystniejsze kredyty gotówkowe. Można tutaj znaleźć wiele przydatnych informacji o kredytach i pożyczkach gotówkowych, jakie dostępne są przez internet. Nie ma konieczności już wertować stron wielu banków szukając owych znaczących wiadomości, które zazwyczaj nie są umieszczone w miejscu łatwym do odkrycia. Szybkie kredyty online to bez wątpliwości kierunek postępu usług finansowych, jest nie tylko bardziej opłacalny od tradycyjnych, ale dodatkowo o wiele bardziej komfortowy w obszarze wszelakich spraw administracyjnych. Korzystając z użyteczności przygotowanej strony internetowej można osobiście przygotować oraz wysyłać aplikacje o kredyty za pośrednictwem internetu.

  data: 27.05.2013 | adres: http://www.kredytyonline2013.pl/ | słowa kluczowe: kredyty online 2013 najtańsze kredyty bankowe oprocentowanie kredytów | czytaj więcej »

 • Audyt Kielce

  Firma Bilans-servis oferuje pełen zakres usług księgowych i audyt dla wszystkich podmiotów gospodarczych. Od początku istnienia biura rachunkowego, podstawową zasadą działania jest zapewnienie naszym Klientom najwyższej jakości usług. Bardzo zależy nam na harmonijnej współpracy z Klientami, dlatego, że pracując na sukces Klienta, pracujemy także na nasz własny. Naszym atutem jest długoletnie doświadczenie pracowników biura. Jeżeli poszukujecie Państwo profesjonalnego biura księgowego w Kielcach, które kompleksowo zajmie się księgowością, podatkami i obsługą kadr Waszej Firmy to zapraszamy do współpracy.

  data: 11.08.2012 | adres: http://bilans-servis.com.pl | słowa kluczowe: biuro rachunkowe Kielce księgowość Kielce doradca podatkowy Kielce usługi księgowe Kielce audyt Kielce | czytaj więcej »

 • Biuro Rachunkowe MERY Maria Zalewska w Gdańsku - księgowość, podatki, kadry i płace

  Biuro Rachunkowe Mery w Gdańsku świadczy kompleksowe usługi księgowe - jak rozliczenia podatkowe, sprawy pracownicze, kadry i płace - dla firm z Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia) i okolic. Misją firmy jest pomoc klientów w drodze do uzyskania sukcesu. Nasze biuro księgowe zostało założone w 2008 roku po to, by każdy (firma czy klient indywidualny) kto szuka pomocy w zakresie usług księgowo-kadrowych znalazła sumienne informacje i fachową pomoc. Właścicielką firmy jest księgowa Maria Zalewska (Certyfikat Księgowy Ministra Finansów nr 12623/2006) dysponująca 35 letnim doświadczeniem zawodowym w zakresie szeroko pojętej księgowości.

 • Banki internetowe opanowują Polski rynek finansowy

  W sieci znajduje się coraz więcej serwisów o tematyce kredytów. Tak, należy zwrócić uwagę, iż bankowość internetowa jest coraz powszechniejsza. Teraz każdy bank tworzy swoją stronę dopasowaną pod użytkownika, każdy klient natomiast chce użyć z banku internetowego - czyli usług swojego banku niejmniej jednak w wersji internetowej. W dzisiejszych czasach, dzięki postępowi technologii internetowych możesz nawet wziąć kredyt mieszkaniowy w internecie. Wystarczy, że wyślesz wypełniony świstek a bankowość internetowa zrobi wszystko za Ciebie

  data: 16.07.2012 | adres: http:// bank-internetowy.com | słowa kluczowe: bankowość internetowa bankowość elektroniczna. banki internetowe | czytaj więcej »

 • Financial House Ltd. - Optymalizacja Kosztow dla Firm

  Koszty dla Twojej firmy! Optymalizacja podatku! Niższe podatki! Financial House Limited jest biurem księgowym w Anglii, które świadczy szeroki zakres usług w bardzo konkurencyjnych cenach. Oferujemy obniżenia dochodów Państwa firmy poprzez rożnego rodzaju legalne rozwiązania. W razie potrzeby nasi eksperci, dzięki Państwa sugestiom dobiorą odpowiednie kryteria dostosowane do Państwa potrzeb. Nasza wieloletnia współpraca z dużą liczbą przedsiębiorstw, zapewni Państwu przejrzystą i co najważniejsze legalną pomoc w optymalizacji kosztów i podatków. Wszystkim naszym klientom ze swojej strony zapewniamy pełną anonimowość zawieranych przy naszym udziale transakcji. Ogólne świadczone usługi: - zakładanie spółek Limited - prowadzenie księgowości dla spółek Limited - rozliczanie pracowników w firmie - optymalizacja podatku - zmniejszenie kosztów firmy - optymalizacja kosztów ZUS Kontakt email: kontakt@financial-house.pl, www.financial-house.pl nr tel: 791 030 030.

  data: 07.07.2012 | adres: http://financial-house.pl | słowa kluczowe: finanse optymalizacja zus koszty | czytaj więcej »

 • Pranie dywanów, czyszczenie tapicerki- transport Wrocław

  Poszukujesz świetnej firmy, która wysprząta Twój dom? Masz w planach w najbliższym czasie zmianę miejsca zamieszkania? Są to bardzo często wyszukiwane frazy w Internecie. Widać to, patrząc m.in. wpisy w wyszukiwarki internetowe typu: pranie tapicerki Wrocław lub transport Wrocław. Nasi kompetentni pracownicy zatroszczą się o to, aby każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany jakością świadczonych przez naszą firmę usług. Słyniemy z rzetelności i konkurencyjnych cen. Żadna inna firma z nami przegrywa! Pracując stosujemy wyłącznie nowoczesne rozwiązania techniczne i bezpieczne dla środowiska środki myjące i piorące. Możesz u nas zamówić m.in. czyszczenie tapicerki, przeprowadzki czy sprzątanie. Swoją ofertę skierowaliśmy zarówno do osób prywatnych jak i firm. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

  data: 16.06.2012 | adres: http://www.andreus.com.pl | słowa kluczowe: pranie dywanów wrocław transport wrocław pranie tapicerki wrocław czyszczenie dywanów wrocław | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny