Katalog stron

Strony informatyczne

Centrala klimatyzacyjna

Nowoczesne budownictwo zmierza się do posiadania wysokiej szczelności budynku, w istocie aby zmniejszyć jego zapotrzebowanie na ciepło. Ponieważ wymogiem właściwego funkcjonowania wentylacji okazuje się możliwość nawiewu powietrza zewnętrznego do budynku, tymczasem implikuje to w zimne dni nawiew chłodnego powietrza, jakie trzeba podgrzać. Idealnym rozwiązaniem okazuje się wykorzystanie układu wentylacji nawiewno-wywiewnej odzyskującej ciepło. Kluczowym składnikiem tego typu systemów wentylacyjnych są urządzenia umożliwiające odzysk ciepła. Urządzenia te to rekuperatory względnie - bardziej swojsko - wymienniki ciepła. Zamontowane w obsługującej każdy pokój domu centrali klimatyzacyjnej pozwalają na obniżenie strat ciepła o przynajmniej 40 %. Wiadomo, że im trwalsze urządzenie tym lepiej musi funkcjonować, przeto sprzedajemy jedynie centrale najlepszej jakości z długą gwarancją.

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Promocje i kupony rabatowe

  Kody rabatowe i promocje wielu firm zebrane w jednym miejscu. Bez konieczności logowania masz możliwość skorzystania z wielu wyprzedaży, obniżek i innych promocji. Od dzisiaj masz możliwość kupować taniej niż inni.

  Baza promocji jest codziennie aktualizowana. Podział na kategorie ułatwia odnalezienie interesujących wyprzedaży bądź rabatów. Przy każdej obniżce znajdziesz termin ważności.

  Z zasobów bazy możesz korzystać całkowicie za darmo.

  data: 26.08.2013 | adres: http://promocje.kaoso.pl | słowa kluczowe: promocje kupony rabatowe zniżki wyprzedaże | czytaj więcej »

 • Remonty mieszkan warszawa

  Już teraz skorzystaj z nadzwyczajnej i bardzo dobrej propozycji firmy U-R-B "BoBri", jaka wykonuje każde, często nawet najbardziej skomplikowane remonty. By zadowalać wszystkich odbiorców, firma prawie codziennie dokłada wszystkich starań, żeby wykonywać remonty z największą skutecznością i profesjonalizmem. Równocześnie wykończenia mieszkań warszawa wykonywane są, tak by zadowalać wysoką jakością i estetyką. Trzeba również podkreślić, że firmie zależy, ażeby wykonywać remonty z dbałością o terminowość z zachowaniem wysokiej jakości. Jesteśmy pewni, iż wykonane przez firmą U-R-B "BoBri" remonty usatysfakcjonują wszelkich nawet najbardziej wymagających odbiorców. Przekonaj się o tym już dziś.

 • Remont domu warszawa

  Już dziś wybierz firmę U-R-B "BoBri" i zdecyduj się na najlepszej klasy remonty. Jesteśmy przeświadczeni, że profesjonalizm, jak też zaangażowanie w wykonywaną pracę zadowoli wszelkiego konsumenta. Firma działa na terenie województwa mazowieckiego i oferuje najlepiej wykonane remonty. Związane jest to z tym, że wykonując wykończenia mieszkań warszawa firma korzysta jedynie z najlepszych materiałów, jak również technologii, dzięki którym można zdobyć satysfakcjonujące odbiorcę efekty. Dodatkowo podkreślamy, ze remonty realizowane są pod uważnym okiem najlepszych ekspertów, którzy do wszelkiego zlecenia podchodzą w sposób precyzyjny. Przekonaj się o tym już dzisiaj i wybierz niesamowite remonty. Nie ma co zwlekać.

 • Rozbiórki

  Wszelakie roboty ziemne będą związane z użyciem odpowiedniego sprzętu, a także dużego doświadczenia w tej materii. Z tego też względu nie wszystkie firmy budowlane nadają się do tak zaawansowanych działań. Nasza firma ma ogromne doświadczenie związane różnymi robotami ziemnymi a także rozbiórkowymi. działalności firmy Tree Polska są prace w segmencie robót ziemnych i rozbiórkowych, z kolei zdobyte doświadczenie powoduje, że Spółka w obecnej chwili jest wiarygodnym oraz zaufanym partnerem dla wielu generalnych wykonawców i inwestorów.

  data: 21.03.2013 | adres: http://www.tree.com.pl | słowa kluczowe: rozbiórki budynków wyburzenia roboty ziemne kruszenie gruzu kruszenie betonu | czytaj więcej »

 • Części zamienne do koparek

  Wszyscy właściciele sprzętów budowlanych oraz ciężkiego sprzętu, rozumieją, iż w tej zawodzie ogromnie ważne okazuje się poczucie bezpieczeństwa. Dlatego tak tak ważne jest, żebyś stosował sprzętu najwyższej jakości. Nierzadkie awarie Twojej maszyny z całą pewnością nie zagwarantują Ci w pracy, nie zachęcą klientów i nie przyniosą znacznego zysku. Wszystkie części, które wymieniasz powinny prezentować dobrą jakość – nie powinniśmy na nich oszczędzać, ani także przepłacać. Serwis - kop proponuje Państwu najlepszej jakości części w bardzo dobrych cenach. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się łyżki do koparek . Wiadomo przecież, że są to części, które poprzez cykliczny kontakt z podłożem narażone są na największe uszkodzenia. Tak też często się dzieje. Nasza hurtownia proponuje niezwykle bogatą ofertę właśnie tego typu części, tworzą one w naszej propozycji specjalną pozycję.

  data: 03.03.2013 | adres: http://www.serwis-kop.pl | słowa kluczowe: koparki maszyny budowlane budownictwo cat jcb | czytaj więcej »

 • Klapy upustowe - sklep

  Pożar pojawia się z reguły z zaskoczenia, z tej przyczyny bardzo poważnym jest aby budynki, w których mieszkamy, były ochronione na możliwość wybuchu ognia. Powinno się w odpowiedni sposób je zużywać a także dbać o wentylację pożarową, dlatego że to ona monitoruje możliwość efektywnej możliwości opuszczenia płonącego budynku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, znajdziesz w nim wszystkie potrzebne urządzenia do wykonania instalacji systemu wentylacji pożarowej.

 • wentylatory kanałowe

  W naszej ofercie znajdziecie produkty popularnej firmy Venture Industries. Produkty pochodzące z fabryki Venture Industries odznaczają się niezawodnością i solidnością. Firma oferuje szeroki wachlarz produktów, które można montować w róznych warunkach. Wentylatory firmy Venture Industries stale są ulepszane, by sprostać zmieniającym się przepisom dopasowanego wentylatora|. Innowacyjne podejście umożliwia firmie na tworzenie nowoczesnych produktów. Poza wentylatorami kanałowymi polecamy również wentylatory dachowe firmy Salda cechujące się wyjątkowym designem oraz trwałością.

  data: 24.02.2013 | adres: http://www.ranska.pl/wentylatory/kanalowe/Venture_Industries | słowa kluczowe: wentylatory kanałowe wentylatory Venture Industries wentylator wentylatory przemysłowe hurtownia wentylatorów | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny