Katalog stron

Strony informatyczne

Elektrostymulatory TENS | Fitness | Zdrowie | Uroda

Elektro-Fitness jest sklepem internetowym oferującym różnorodną gamę urządzeń do elektrostymulacji oraz obszerny spis solidnych urządzeń medycznych, kosmetycznych oraz sportowych. Urządzenia, które proponujemy bazują na programach takich jak: jonoforeza, nietrzymanie moczu, bóle lędźwiowe oraz wiele innych funkcji: rehabilitacyjnych, kosmetycznych oraz sportowych. Urządzenia które proponujemy na naszej stronie to nieszablonowe i solidne,wytrzymałe artykuły włoskiej firmy GLOBUS. Zapewniamy zadowolenie, atrakcyjne ceny i szybką usługę. UWAGA: Asortyment zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla salonów kosmetycznych.

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Dentysta Białołęka

  Piękny uśmiech to pragnienie każdego nas. Dlatego też powinniśmy dbać o uzębienie każdego dnia. Nie wolno zapominać o regularnym odwiedzaniu dentysty. Lekarz stomatolog sprawdzi stan naszego uzębienianaszych zębów i zaaplikuje odpowiednią kurację. Mogą to być licówki, wymiana plomby, lub zalecenia chirurgiczne. Toteż dlatego powinno się dbać swoje uzębienie codziennie i już od najmłodszych lat. Warto wspomnieć, że o ile licówki są "operacją" kosmetyczną to warto dbać o zęby, aby wizyta u lekarza polegała jedynie na przeglądzie. Zapraszamy dzieci i dorosłych do zbadania swoich zębów.

 • Szczawnica Pensjonaty

  Administrowana przez nas baza noclegowa ma dużą ilość anonsów noclegów Szczawnica i najbliższych miast. W szczególności u nas zaklepiecie noclegi w Szczawnicy, a także pozyskacie wiedzę jakie niespodzianki kryje w sobie ta miejscowość. Mamy wielką przyjemność zaprezentować na reklamowanej stronie internetowej oferty apartamentów, hoteli, a także innych miejsc noclegowych. Publikujemy także na zarządzanej przez nasz team witrynie co trzeba zwiedzić w Szczawnicy, a także którymi ścieżkami kierować się do najbardziej popularnych szczytów. Reklamowany portal to idealne miejsce dla podmiotów które mają noclegi. Mają okazję zgłosić do naszej bazy swój obiekt noclegowy, co zdecydowanie zagwarantuje im więcej chętnych. Zapraszamy wszystkich, bez znaczenia, czy potrzebujecie noclegów w Szczawnicy, czy planujecie wypromować swój nocleg.

  data: 21.06.2012 | adres: http://www.szczawnica-noclegi.net.pl/noclegi/typ/6,pensjonaty/ | słowa kluczowe: noclegi Pensjonaty | czytaj więcej »

 • Reumatoidalne zapalenie stawów

  Dokuczają ci stawy kolanowe? Masz zapalenie kolana? W takiej sytuacji musisz zaznajomić się z propozycją firmy Vitafon. Jesteśmy dystrybutorami wyrobów, które wspomagają rehabilitację w przypadku takich schorzeń jak te przytoczone pierwej albo ból w kolanie. Na witrynie www znajdziesz również informacje o tym jak powstaje ból stawu kolanowego lub zapalenie kolana. Dzięki naszym rozwiązaniom możesz uzyskać ulgę też w sytuacji kiedy doskwiera ci reumatoidalne zapalenie stawów. W takim razie nie zwlekaj dłużej tylko wejdź na opisywaną tu witrynę, zapoznaj się z opiniami ekspertów od leczenia mi.in. takich schorzeń jak ból stawu biodrowego, a także osób które otrzymały ulgę przy takich chorobach jak zapalenie kolana i sprawdź w czym możemy także ci pomóc - serdecznie zapraszamy.

Katalog Informatyczny