Katalog stron

Strony informatyczne

http://sylwiahofman.pl

Już teraz skorzystaj z wysokiej klasy usług pani Sylwii Hofman, jakie poparte są olbrzymim doświadczeniem. Dzięki ogromnej wiedzy, jak również doświadczeniu jest ona w stanie proponować utrzymane na najwyższym poziomie usługi, do jakich można zaliczyć prowadzenie warsztatów i szkoleń dla osób indywidualnych (lub grup zorganizowanych) a także dla firm. Jesteś w stanie skorzystać ze szkoleń dotyczących takiej tematyki jak: trening asertywności, zarządzanie stresem, efektywna komunikacja, jak również odkrywanie rodzaju osobowości i osobistego potencjału i wielu innych. Ponadto pragnąc trafić do dużego zgromadzenia osób prowadzi też konsultacji terapeutyczne, dzięki jakim pomogła wielu osobom w depresji, walce z uzależnieniem.

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Dentysta Białołęka

  Piękny uśmiech to pragnienie każdego nas. Dlatego też powinniśmy dbać o uzębienie każdego dnia. Nie wolno zapominać o regularnym odwiedzaniu dentysty. Lekarz stomatolog sprawdzi stan naszego uzębienianaszych zębów i zaaplikuje odpowiednią kurację. Mogą to być licówki, wymiana plomby, lub zalecenia chirurgiczne. Toteż dlatego powinno się dbać swoje uzębienie codziennie i już od najmłodszych lat. Warto wspomnieć, że o ile licówki są "operacją" kosmetyczną to warto dbać o zęby, aby wizyta u lekarza polegała jedynie na przeglądzie. Zapraszamy dzieci i dorosłych do zbadania swoich zębów.

 • Depresja Test

  Jednym z najpoważniejszych kłopotów w dzisiejszych czasów jest to, iż naprawdę wielu ludzi cierpi na depresję. Mówi się nawet, iż depresja to choroba cywilizacyjna. Jednakże nasza cywilizacja to także wiele atutów - a więc większość chorób można przezwyciężyć. Nie inaczej jest, jeśli w grę wchodzi depresja. Wystarczy pójść do psychiatry, który w trakcie swojej działalności leczył bardzo wielu ludzi, zatem zapewne posiada spore umiejętności oraz potrzebne doświadczenie. Jak zatem doskonale widać, depresja może jak najbardziej zostać wyleczona. Trzeba jednak o to zadbać.

  data: 26.01.2013 | adres: http://www.depresja.info5.pl | słowa kluczowe: depresja objawy diagnoza porady | czytaj więcej »

 • Trema warsztaty Kraków

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów jest nastawiony na pomoc grupie zawodowej tzn. artystom, którzy w swoim zawodzie ciągle borykają się z wieloma problemami. Objęcie artystów opieką psychologiczną, umożliwia pokonanie problemów związanych tj. trema , jaka pojawia się u osób, które mają publiczne występy. Współpracujemy z artystami rozwijającymi swój potencjał zawodowy, opierając się na najlepszych metodach psychologicznych i razem zmierzamy do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Skierowaliśmy do Państwa propozycję współpracy prowadząc warsztaty, które dają możliwość rzeczywistego zastosowania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla własnego rozwoju i najlepszego funkcjonowania we współczesnym świecie zdolnych artystów niezależnie od wieku. Razem znajdziemy odpowiedź na nurtujące pytanie - jak pokonać tremę? Swoją usługę kierujemy również do instytucji muzyków i aktorów prowadząc warsztaty grupowe.

  data: 26.12.2012 | adres: http://koda.krakow.pl | słowa kluczowe: trema trema warsztaty Kraków psychologia muzyki jak pokonać tremę | czytaj więcej »

 • Internetowa poradnia psychologiczna

  Szukasz kogoś kto udzieli ci porady psychologicznej? A może twoja pociecha potrzebuje porady logopedy? Wobec tego powinieneś wstąpić na przedstawianą tu stronę internetową, na której własną propozycję przedstawia internetowa poradnia psychologiczna . Wykonuje ona porady psychologa online ale nie tylko. Z profesjonalnych porad psychologicznych można skorzystać także w poradni, to jest w Wałbrzychu. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą przedstawianej tu poradni psychologicznej. Szczególnie te osoby, które są mieszkańcami miejscowości Wałbrzych a także sąsiednich miast i które zarazem poszukują takich specjalistów jak logopeda bądź psycholog.

  data: 15.02.2013 | adres: http://www.ipp-alterego.pl | słowa kluczowe: psycholog psychoterapia Wałbrzych porady poradnia | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny